Pár organizačních otázek pro rodiče před kempem

Jak již to před většinou kempů bývá, organizátoři posílají co si vzít, nevzít a podobně. Jelikož je dost hráčů, kteří jedou na náš kemp již po několikáté, ze zkušenosti zkoušíme trokšu jiný model "obecných pokynů". Věříme, že každý zapálený rodič malého frajera je bude plně respektovat :)

V kolik tam má teda být?

Sraz je na zimním stadionu v Blansku, ve čtvrtek 21.7.2016 v 18:00 hodin.

Dám Ti tam jedno ribano, to bude stačit…

Prosím Vás nebude J Mezi základní věci našlapaného hokejisty, patří i základní hygienické věci. Tudíž není vhodné být celý camp v jenom tričku. Doporučujeme tedy hráčům zabalit (spíše at si zabalí) alespoň dvě ribana, věci na off-ice, věci do sprchy, šampon, boty na trénování, žabky a podobně, však většina nejdete poprvé J

Budou potřebovat nějaký golfový míčky nebo něco?

Pokud Vás dítě doma přesvědčuje, že si chce vzít golgový míček nebo fotbalový balón – nezakazujte mu to. Dneska už je skoro vzácnost, když frajeři mezi tréninky mastí s míčkem a hokejkou mezi kabinami.

Můžu si vzít tablet?

Až tak daleko Vám do toho zasahovat nemůžeme, nicméně třeba někdo uzná za vhodné, že se 3 dny v roce ten piškot bez něčeho takového obejde.

Chceš tam nějakou čokoládu?

Jasné, určitě, nicméně do báglu na ubytovnu dávejte prosím něco, co se nerozteče, jelikož do patra, kde bydlíme skoro celý den praží slunce.

Prášky…

Kdokoliv má nějaký problém, nebo povinnost, že musí brát nějaký ten prášeček, stačí odevzdat a oznámit s tím, kdy to má dostat a kolik toho panu Jelínkovi, který již 4.rokem plní na našem kempu luxusní roli team managera-kustoda! O vše se Vám v tomto ohledu postará!

Kdy tam pro něho pojedeme?

Ukončení kempu je v neděli po tréninku na ledě – 15:00-16:00 je trénink. Tzn. Nějakých 16:15. Samozřejmě Vás jménem trenérů zveme na poslední trénink, kdy vždy bývá na tribuně dost rodičů, a dodává to i super atmosféru! Nicméně, kdykoliv budete chtít přijet se kouknout na trénink, určo dorazte! Naopak návštěvy především během pátku u menších bombarďáků nedoporučujeme, jelikož velice často začnou tesknit.

A poslouchej, co ti říkají…

Krásná věta na závěr, kdy se přijíždí k zimáku a rodiče udílí ty poslední pokyny. Tady bych chtěl zdůraznit, že kdokoliv ze SOUDNÝCH rodičů ví, že malého „Kryštofa“ v klubu trápí, že pořád odflakuje zakončení, nebojte se, mi to před startem kempu říci. Hokeji sice nerozumíme, ale třeba to mladému pomůžeme zlepšit!

A co závěrem?

No, aby to nebylo tak jednoduché, zadáváme takovej malej domácí úkol. Při nástupu na kemp odevzdají hráči krátké zamyšlení, psané vlastním rukopisem s textem „Proč jsem přijel na kemp“. Takovou krátkou úvahu, stačí formát A5, které odevzdají trenérovi při přivítání na kempu.

Hokej report