V Rosicích i 19.dubna - Minikemp - vedení kotouče, kličkování, střelba

Přesně týden po tom, co jsme uspořádali MINI-KEMP v Rosicích se zaměřením na bruslení, se do stejného místa vrátíme i 19.4.2015, tedy opět v neděli. Tentokrát se zaměřením na vedení kotouče, kličkování, střelbu a hru na malém prostoru. Akce je určen apro hráče ročníku 2000 - 2004 v jedné skupině, a hráče ročníku 2005-2006 ve druhé tréninkové skupině. Obě skupiny mají na programu 45´ suchého tréninku, 45´ tréninku na ledě na individuální dovednosti a 45´ tréninku opět na ledě se zaměřením na střelbu a hru na malém prostoru.

 

Vzhledem k tomu, že vedení kotouče a individuální dovednosti spojené s ovládáním hole v dnešní době zdobí ty nejlepší hráče, chceme aby byl tréninky efektivní. Proto prosím dbejte na včastný příjezd na sraz a kvalitní oběd před touto odpolední akcí.

 

Kemp je počtem hráčů a výkonnosti omezen, proto prosíme o co nejrychlejší přihlášení. Dále také upozorňujeme, že pro velký zájem nepočítejte s účastí do té doby, než Vám příjde potvrzovací email. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás.

Hokej report